عبرت
ابزارها و روش‌هایی در دنیای جاسوسی وجود دارند که جزیی از زندگی روزمره انسان بوده و اینکه به عنوان ابزاری جاسوسی مورد استفاده قرار می‌گیرند که این امر مورد بسیار عجیبی است. از طبیعت پیرامون گرفته تا "لوازم آرایشی" و پوشاک، همگی این روزها مورد استفاده "سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی" قرار می‌گیرند.
شکار بالون جاسوسی آمریکا در ایران!+تصاویر و فیلم
به گزارش جهان، تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید، همگی جزئی از زندگی روزمره انسان‌ها بوده و همیشه در اطراف ما وجود دارند. اما همین وسایل شخصیو روزمره می‌توانند به خدمت "سرویس‌های امنیتی" و "جاسوسی" در آیند، به‌طوری که حتی گاهی اوقات تبدیل به سلاح شده و کشنده‌تر از هرگونه "اسلحه مدرن" دیگری عمی می کنند.

برای این مطلب یک مطلب تکمیلی داریم که آیا این کارها در تفکر و ذهن مردم تاثیری دارد ؟ دنبال کنید .
ادامه مطلب

نوع مطلب :

پنج شنبه 1395/3/6 10:14 بعد از ظهر
من یک بار به یک پزشک طب سوزنی مراجعه کردم در شاخه فیزیوتراپی که یه چند تا سوزن زد دیدم این شونه هام داره می پره بعد چند روز درد درست شد اما الان ملتهب شده و حالت عصبی پیدا کرده فکر کنم این ارتباط بین ماهیچه و عصب قاطی شده زده وسط جنگ شده قربانیش من شدم الان نمی دونم یقه دکتر و بگیرم یا یقه اعصابموچاره ای نیست ایرانیم تو جنگ های جهانی هم که ایران بی طرف بود زدن سرش مشکلات کشوری و عصبی مردم گل کرد فکز کنم این مشکل من از همون ناشی شده باید هوای اعصابمو داشتم ماهیچه رو به جون عصب نمی نداختم . این هم خطرات این کاره زد جنگ جهانی تو بدنم را انداخت الان در حال ناله ام و خطر دومش گرفتگی عصبی و گوشه گیری است چون یهو تو جمع عصبت می گیره . پس دو تا خطر داره که کسی رو پا خودش جهانی نداشته باشد و خودش را از این دکتر پاس بده اون و از اون به یکی دیگه آخرش پول تمام حوصله تمام مشکل فراگیر و مسری . پس اسلام آمد و من با این مثال جک مانند توضیح دادم عوض اینکه به فکر جیب دکتر باشی

یکم هم فکر خودت باش تا کی می خوای خودت رو سایه دوستت و دیگران کنی کمی هم خودت سایه بگیر

و این کل حرفی است که در اسلام آخرالزمان و به قول آیت الله بهجت در دار امتحان مطرح است به حرف های شیرین و خوشی روحی و آرام موقتی دلخوش نکن ارکان دین اسلام شش تاست :
1 - آرامش
2 - نشاط
3 - امید
4 - حقیقت جویی
5 - خیر خواهی
6 - زیبایی طلبی
پس هر کاری را طی می کنی باید دارای این صفات باشد اگر تصمیم می گیری همیشه و البته نه مقطمی و در حال اجبار خودت را به دکتر و روحانی بسپری فکر فرداشو بکن که لحظه ای مشکلت بگیرد و او نباشد چه می کنی اسلام با نیازمندی و وابستگی مخالف بود و اساس انقلاب ایران همین است حالا پولاتو جمع کن بگو دکتر درستم میکنه در حالی که اگر خودت تلاش کنی به هیچ دکتری غیر حالت ضرورت نیاز نداری و حتی ابو علی سینا بعضی مریض های خود را رد می کرد تا خودش کاری کند و یا او را از راهی می برد تا خودش راهی شود و نه اینکه مثل برخی پزشکان از هر کی میاد پول بده برو تو پول بده بیا بیرون و زیاد خرج کن تا قدر سلامتی رو بدونی و در حالی باشی که به من محتاج باشی در اصل باید قدر مرا بدانی و پولت را همیشه خرج من کنی چون من درس خواندم و زجر نکشیدم .
خدا رحمت کند پزشکانی که دلسوزند و نگاهشان دارد وگرنه پزشک مفسد مثل خوره آدمو میخوره تا پولتو خالی نکنه رهات نمی کنه البته توجیه هایی هم دارد !
انسان باید روی پای خودش بایستد و خطرات وابستگی تلف کامل عمر است که خسر الدنیا  و آخرتی بالیقین چه بخواهی چه بدانی و چه نخواهی و چه ندانی .
کار روحانیون و پزشکان باید آموزش اصول زندگی باشد نه آموزش اصول بندگی که خدایت من باشم و تو برده من . و روحانیون در این عرصه کمی موفق ترند البته علم در دو چیز است علم الابدان و علم الادیان یادمان نرود . یادشان بگیریم تا روی پای خودمان باشیم و این است کمال انقطاع الیک یا الله . نه عرفان های کاذب .......... در آخر متوجهتان می کنم که در موقع اضطرار هر کاری باید برای سلامتی کرد که حتی نماز را لازم باشی عقب بیاندازی که رزمندگان در حال سواری و در حال جنگ نماز خواندند و در حالی که قبله را هیچ رعایت نمی کردند و این کافی و کامل بود .


نوع مطلب :

سه شنبه 1395/1/10 2:24 صبحعبرت در اصل این مطلب را به اشتراک گذاشته است.
ثمره درخت طیبه حضرت روح الله میگوید :

اکثرهم لا یعلمون و لا یتفکرون 

و لیس لهم خیر الامور 

و فکر میکنند که کارشان خوب است و شیطان ان را زینت میدهد برای انها 

و سلام علی اولی الالباب کسانی که میدانند و عمل میکنند نه اینکه خدا را میخواهند و وقتی 
وارد مغازه میشوند خدا را فراموش میکنند وای بر مسلمانان اخرالزمان که نخواهند فهمید 

اکثرهم لا یعلمون یعنی این که اکثرشان نمیدانند و 313 نفر میدانند کسانی که وجودشان همچو آهن است غبطه میخورم به حالشان

کفر یعنی اینکه انکار کنی حقیقت را مگر اینکه هزار بار متن بالا را بخوانی و هر روز باب تازه ای ببینی 


نوع مطلب : بنیان اندیشه محصور وبلاگ

دوشنبه 1394/7/6 1:47 صبح
اللهم عجل لولیک الفرج
ا
ال

نوع مطلب :

جمعه 1394/7/3 0:36 صبح
چهارشنبه 1394/7/1 8:26 بعد از ظهر


درباره وبلاگ
آمار وبلاگ
  • تعداد بازديد : 2043
  • تعداد نوشته ها : 5
  • تعداد نظرات : 1
فرم تماس
نام و نام خانوادگي
آدرس ايميل
امکانات ديگر
کليه حقوق اين وبلاگ براي عبرت محفوظ است
X